Встановлення автокондиціонерів

Встановлення автокондиціонера – це не примха, а реальна необхідність для збільшення комфорту при пересуванні на транспортному засобі. Однак необхідно розуміти, що монтажем цієї системи повинні займатися виключно професіонали в цій сфері. Не рекомендується виконувати ці роботи самостійно – не маючи знань і навичок, ви просто зіпсуєте кліматичну установку або сам автомобіль, в результаті понесете додаткові затрати.

Наша компанія займається встановленням будь-яких типів автомобільних кондиціонерів на будь-які марки машин вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Встановити кондиціонер на автомобіль, який з самого початку не був обладнаний такою апаратурою досить складно. Однак наші фахівці успішно справляються з такою трудомісткою роботою.

Вартість встановлення кондиціонера багато в чому залежить від марки автомобіля. Але, в будь-якому випадку, якою б не була складною робота, наші фахівці встановлять кондиціонер на Ваш автомобіль таким чином, що в салоні ніякого дискомфорту Ви не відчуєте, так як всі повітропроводи будуть акуратно заховані.

Обладнати авто клімат-системою можна, навіть якщо виробник не передбачив таку можливість. Система кондиціювання в цьому разі підбирається за такими параметрами:

  • об’єм двигуна;
  • конфігурація підкапотного простору;
  • набір навісного обладнання, розташування таких елементів і т.п.

Встановлення автокондиціонера, як правило вимагає розбирання передньої частини автомобіля, панелі приладів, в окремих випадках, сидінь, обшивки даху. У числі встановленого обладнання компресор, випарник, конденсатор, вентилятори для додаткового обдування. Також встановлюється дренаж і електропроводка автокондиционера.

Чому потрібно встановити автокондиціонер

Комфорт

Найбільш сприятливий мікроклімат в салоні, це 23-25 градусів і відносна вологість 50-65%

Безпека

При температурі в салоні авто вище 27 градусів, у водія сповільнюється реакція, притупляється гострота зору і уважність

Очищувач повітря

Всі автокондиціонери, це ще й очисники повітря. Повітря, що подається в автокондиціонер, а потім в салон, проходить очистку

Етапи встановлення автокондиціонера

В процесі встановлення автокондиціонерів необхідно демонтувати передню частину авто з розбиранням салону, іноді включаючи і стелю. Це вимагає особливих навичок і знання особливостей пристрою конкретної моделі машини. При цьому здійснюються стандартні дії:

  • після підготовки місця для розміщення охолоджувальної системи монтується компресор;
  • потім ставиться випарник, конденсатор і вентилятор для обдування салону;
  • на останньому етапі перед складанням розібраних деталей автомобіля встановлюється дренаж і електропроводка.

Встановлений раз  автомобільний кондиціонер доведеться лише періодично обслуговувати – додавати холодогент і проводити профілактичні роботи. Заправка автокондиціонерів холодогентом може бути виконана тільки фахівцями, ні в якому разі не беріться за цю справу самі, краще довірте цю операцію нам. Ми зробимо всі необхідні роботи з вашим кондиціонером, в тому числі і заправимо його. Так само ми можемо зробити ремонт, в найкоротші терміни і за розумні гроші. Якість виконаних нами робіт, незалежно від того, виконуємо ми встановлення кондиціонера, його заправку або ремонт, завжди залишається на висоті. Ми проводимо всі роботи згідно з технічним регламентом, встановленого виробником автокондиціонера або автомобіля, що є запорукою бездоганної служби установки. Наш досвід гарантує результат.

Переваги встановлення автокондиціонера в нашому сервісі

Вибираючи компанію «Lexservice» для установки кондиціонера в Києві, ви отримуєте ряд істотних переваг:

  • професійний підхід досвідчених фахівців, які знають тонкощі цього процесу і строго дотримуються технічного регламенту;
  • висока якість монтажу, акуратність і уважність при проведенні розбирання та збирання салону авто;
  • помірна ціна на комплексну послугу, що підходить для будь-яких категорій клієнтів;
  • гарантія на роботи та обладнання.

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.  ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГУ МОЖНА ТУТ: