Регулювання ГБО

Регулювання ГБО

Після встановлення ГБО на транспортний засіб, перевірки вузлів, виключення витоку палива, інших необхідних видів діагностики, проводиться регулювання технічних пристроїв, що передбачає проходження наступних етапів:

  • перевірка чутливості редуктора;
  • регулювання дозатора зрідженого вуглеводневого газу;
  • налаштування оборотів холостого ходу при роботі на газі;
  • автоматизація або регулювання кнопки перемикання переходу на інший вид пального.

Також перевіряється рівень охолоджувальної рідини, надійність кріпильних механізмів, робота двигуна на бензині, продувається або проводиться заміна повітряного фільтра, усувається можливий витік газу, виключається ризик виникнення коротких замикань, фіксується балон.

Наші фахівці допоможуть вам відрегулювати і налаштувати роботу газового редуктора, замінити фільтри грубого і тонкого очищення, а також провести періодичний огляд газового балона.  Виконуємо перевірку системи на герметичність і обтискання тосольних і газових рукавів.

Періодичність проведення обслуговування ГБО – кожні 10 тис. км пробігу.  Налаштування та регулювання газового обладнання виконується за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.

Пам’ятайте, своєчасно обслужений автомобіль дозволить уникнути багатьох неприємних ситуацій і грошових витрат. Ми з радістю допоможемо Вам в цьому.

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.  ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГУ МОЖНА ТУТ: