Діагностика газового обладнання автомобіля

Діагностика газового обладнання автомобіля

Якщо у Вас проблеми з роботою автомобіля і при огляді ви не виявили зовнішніх ознак поломки – це привід звернутися в компанію «Lexservice» на діагностику Вашого чотириколісного друга.

Надійна робота газобалонного обладнання залежить від ретельного і коректного технічного обслуговування.  Своєчасна діагностика всіх компонентів є гарантією стабільної роботи двигуна автомобіля.  Ця процедура необхідна для:

 • виявлення можливих проблем до того, як система дасть збій, що дозволяє оперативно втрутитися і попередити неприємності;
 • регулювання роботи системи для досягнення оптимальних параметрів всіх показників;
 • визначення причин виниклої несправності, щоб визначити обсяг ремонтних робіт і потреби в запасних частинах, які підлягають заміні.

Дотримання регламенту діагностики ГБО вирішує багато проблем, пов’язаних з його експлуатацією.  Завдяки дбайливому ставленню воно безвідмовно прослужить довгі роки, і не принесе неприємностей своєму власникові.

До складу системи ГБО входить електронний блок управління, який контролює всі процеси при її роботі, і має інтерфейс і програмне забезпечення, сумісне з ПК.  Регулювання сучасного газобалонного обладнання здійснюється з використанням комп’ютера, котрий підключається до ЕБУ.

Перевагою ГБО останніх поколінь служить можливість ранньої діагностики.  Це позбавляє власників автомобілів від зайвих турбот і витрат.

Проблеми з газовим обладнанням не є найчастішою причиною ремонту машини, можливо неправильна робота систем автомобіля не пов’язана з видом палива, яке використовується в даний момент.  Тому правильна діагностика транспортного засобу – найважливіший етап в процесі виявлення та позбавлення від несправностей.

Завдяки проведеним заходам знижується рівень шкідливих вихлопів в атмосферу, скорочуються фінансові витрати на купівлю ПММ, збільшується термін служби двигуна внутрішнього згоряння.  У деяких автомобілях після встановлення ГБО потрібно обов’язково своєчасно регулювати клапана щоб уникнути їх прогара.

Рекомендуємо перевірити ГБО, якщо ви зіткнулися з однією з перерахованих проблем:

 • Поява запаху газу в салоні автомобіля. Фахівці визначать причини витоку і відновлять герметичність.
 • Нестабільний запуск двигуна. Проводиться діагностика за допомогою комп’ютера.  Виконується комплексне налаштування роботи всіх компонентів ГБО.
 • Погіршення динаміки авто. За допомогою тестерів аналізується інформація з електронних блоків, перевіряється дозування форсунок і перевірка роботи двигуна на всьому діапазоні оборотів.

Проведення діагностики

Діагностика включає в себе перевірку всіх систем газового постачання автомобіля.  Для цього проводяться різноманітні комп’ютерні тестування. В процесі огляду перевіряється герметичність пристрою. Найбільш ефективний інструмент пошуку негерметичності – це ДИМОГЕНЕРАТОР. Генератор диму здатний виявляти течі в будь-яких системах, всередині яких міститься повітря.  Крім цього, контроль проходять наступні елементи:

 • кріпильні механізми;
 • форсунки, інжектори;
 • дроти електроживлення;
 • керуючі пристрої;
 • бензинові коректори.

При виявленні будь-яких неполадок, здійснюється регулювання і ремонт обладнання.

Набагато вигідніше будь-яку проблему запобігти, ніж потім прикладати масу зусиль і коштів для її вирішення.  Саме з цієї причини слід миттєво реагувати на будь-які відхилення в роботі автомобіля.

Найбільш поширені несправності ГБО

 • Втрата потужності ДВС при подачі газу або розгоні. Потрібно перевірити і відрегулювати роботу газових форсунок, а також відновити оптимальний вихідний тиск газового редуктора.  В окремих випадках при ремонті ГБО 4 покоління проводиться очистка забитої магістралі.
 • Нестабільна робота двигуна. Наші фахівці проводять діагностику та налаштування ГБО.  Після цього даємо рекомендації по заміні або ремонту окремих блоків, найчастіше форсунки.
 • Підвищена витрата газу.  Основна причина – неточне налаштування паливної карти.  Проводиться підбір жиклерів газових форсунок і наближення коефіцієнтів паливних карт.
 • Відсутнє автоматичне перемикання з бензину на газ. Проводиться діагностика і ремонт електронної апаратури.  Причина несправності може ховатися в неробочому датчику тиску, датчику температури, відсутності обігріву редуктора або неправильної врізки рукавів.  В окремих випадках на практиці проблема пов’язана зі зниженою напругою від АКБ або поганим електричним контактом.

Для хорошої роботи системи газового обладнання автомобіля дуже важливе його правильне налаштування.

Тиск газового редуктора має відповідати продуктивності форсунок у всьому діапазоні їх роботи.  Форсунки ГБО4 повинні бути не тільки налаштовані на тимчасові інтервали впорскування але і бути за цим показником максимально близькі до бензинових.  Так само вони повинні відповідати специфіці і потужності мотора, на який вони встановлені.  При цьому налаштування форсунок повинно поєднуватися з продуктивністю газового редуктора.  Правильне налаштування ГБО дозволяє домогтися ідеальної суміші для двигуна вашого автомобіля.

Неправильно налаштована система ГБО, призводить до підвищеної витрати палива, зниження потужності двигуна, підвищення температури в камерах згоряння в залежності від того бідна суміш або багата.  В результаті тривалої експлуатації машини з невірними налаштуваннями ГБО, може привести до виходу з ладу двигуна автомобіля.

За такими симптомами можна запідозрити, що з системою ГБО щось не так:

 • Збільшилась витрата палива;
 • Поганий старт холодного двигуна після стоянки;
 • Витік охолоджувальної рідини;
 • Система не переходить на газ;
 • При перемиканні на газ двигун глухне;
 • При розгоні система переходить на бензин;
 • Двигун троїть на газу.

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.  ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГУ МОЖНА ТУТ: