ROMANO - італійські газові системи нового покоління.

Лідер за кількістю установок для двигунів з «прямим уприскуванням» FSI, TSI, DGI.

Romano Autogas SRL була заснована в 1976 році і на сьогоднішній день є швидко зростаючою компанією що виробляє системи ГБО для LPG / CNG.  Компанія експортує свою продукцію по всьому світу і є одним з найбільших виробників систем LPG (пропан) і CNG (метан) в Італії і лідером за кількістю установок для двигунів з «прямим впорскуванням» FSI, TSI, DGI.

В асортимент ГБО Romano входять всі компоненти для готових комплектів переобладнання автомобілів на газ.  А саме Електроніка, Редуктора, Форсунки, Мультиклапани.

Компанія в даний час займає 16,7% італійського ринку.  Швидкий розвиток компанії досягається за рахунок якості продукції, безперервного вдосконалення і розробки нових продуктів, а також організації та підтримки мережі сервісу.  Технічний відділ Romano складає 15% від усіх співробітників і постійно працює над розробкою нових технологій систем ГБО.

Всі компоненти системи ROMANO виробляються на заводах ROMANO розташованих в Італії і мають 100% італійське походження.

Продукти Romano Autogas відповідають технологічним вимогам і вимогам безпеки для установки на автомобілі.

Комплекти ГБО Romano:

Узгоджена робота компонентів від єдиного виробника

Система ANTONIO «пряме впорскування»

Співвідношення 10/90 бензин / газ досягається за запатентованою стратегією заміщення бензину.

Краща інноваційна технологія, яка не має аналогів на ринку!  Відмінністю від найближчих конкурентів є факт заміщення 10/90 бензин / газ. Ця система є результатом досліджень, розробок компанії і її 40-річного досвіду в сфері оснащення газовим обладнанням автомобільної галузі. Апаратне забезпечення блоку управління ANTONIO вельми новаторське, були впроваджені нові концепції і нові функціональні можливості, які раніше не застосовувалися на інших продуктах, присутніх на ринку ГБО.

Його основними характеристиками є:

Можливість переведення на пропан (LPG) або метан (CNG) будь-яких типів двигунів від 2х до 8ми циліндрів з розподіленим впорскуванням, попарно-паралельним, повною групою (full group) а також з прямим впорскуванням.

Система ANTONIO 2 «активний» OBD

Для двигунів з традиційним впорскуванням і високими вимогами до точності і швидкості форсунок

Перевірена часом! Для найвимогливіших авто і клієнтів. Удосконалена адаптивна система OBDII, автоматичне підлаштування під тип газу і умови водіння. У цьому відмінність від більшості конкурентних рішень що використовують протокол OBD для моніторингу. Варіанти комплектації дозволяють перевести на газ машини від 100 до 400 к.с. Також працює з турбонадувом, Valvetronic.

Система ANTONIO E без OBD

Стабільна робота з простими інжекторними двигунами

Компактний блок управління з широким функціоналом для європейських і японських авто. Високий ступінь надійності електроніки в поєднанні з скорострільними форсунками і довговічним редуктором. Перевершує конкурентів в категорії Ціна / Якість. Низька ціна і ремонтопридатність завоювали популярність в сфері таксі. Запатентована технологія для двигунів з розподіленим впорскуванням з функцією зонального довпорскування бензину, при грамотному налаштуванні запорука довгої експлуатації двигуна на газу.

Система ANTONIO 8

Універсальний комплект створений для потужних автомобілів, 6-8 циліндрів, прямого і розподіленого впорскування.

Ненажерливі, потужні часто дорогі авто легко переходять на газ з ANTONIO 8. Комплект оснащений компонентами, здатними вгамувати апетит бензинових монстрів від Toyota, Nissan, Lexus, Audi, Volkswagen.  Успішній конверсії, наприклад, піддалися такі автомобілі як Bentley Continental GT з 12-ти циліндровим 6 літровим мотором.

Вдосконалена самонавчальна система OBDII, автоматично підлаштовується під тип газу і умови водіння.

Електронний блок працює з прямим і розподіленим впорскуванням. Система включає редуктор для двигунів потужністю до 400 к.с.

 

На даний момент проходить випробування бюджетний комплект ECO від Romano.  Даний комплект буде призначений для бюджетного сегмента ринку України.

Якщо Ви вирішили переобладнати авто на газ – це гідне уваги обладнання.  100% Італія!  На сьогоднішній день компанія Romano лідер в розробках нових технологій систем ГБО для двигунів з «прямим впорскуванням» FSI, TSI, DGI.  Все обладнання Romano має повну гарантію виробника 2 роки або 100 000 км.  пробігу.  Залишилися питання?  Звертайтеся в компанію «Lexservice» і ми з задоволенням відповімо на них.

Наші майстри-професіонали! Приходьте! На LEXSERVICE Вас чекають: дружня обстановка, затишна атмосфера, професійні уважні майстри, відмінний сервіс і хороші ціни. Переконайтеся в цьому самі.

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.