Ремонт опалювачів Eberspacher

Ремонт автономним опалювачам Eberspacher потрібен досить рідко: все-таки якість виготовлення у цього виробника заслуговує похвал. Але навіть техніка преміум-класу може вийти з ладу.

Фахівці нашої компанії здатні виконати ремонт Еберспехер (Eberspacher) – як опалювачів, так і передпускових підігрівачів – максимально швидко та якісно. Великий досвід виконання таких робіт дозволяє нам оперативно діагностувати навіть найскладніші несправності. При цьому ремонт виконується в найкоротші терміни: цьому сприяє висока кваліфікація майстрів та сучасне обладнання.

Етапи ремонту Еберспехер (Eberspacher)

Діагностика та обслуговування автономки Eberspacher, а тим більше усунення складних несправностей – це досить складна і трудомістка процедура. Для цього потрібні не тільки знання і навички, а й відповідне технічне оснащення. Якщо ви помітили найменші неполадки чи збої в роботі, то чим раніше ви звернетеся до фахівців нашої компанії, тим вище буде ймовірність успішного відновлення системи з невеликими фінансовими вкладеннями.

Роботи виконуються за таким алгоритмом:

 • Спочатку пристрій піддають точній та оперативній діагностикі: в 90% випадків цього достатньо для локалізації проблеми.
 • У складних ситуаціях може знадобитися демонтаж пристрою: тоді систему знімають з автомобіля і діагностують більш ретельно.
 • За результатами діагностики планується ремонт автономки Еберспехер: майстри або усувають несправності в електронних компонентах, або замінюють деталь що вийшла з ладу на нову.
 • Паралельно проводиться профілактичне обслуговування камери спалювання палива, повітряної і рідинної систем. Також виконується налаштування електронних компонентів.

Причини поломок опалювачів і підігрівачів Еберспехер

Перелік ситуацій, в яких може знадобитися ремонт автономних опалювачів Еберспехер досить великий. Незважаючи на високу надійність, з часом навіть найякісніша техніка зношується, що і позначається на її працездатності. До найбільш поширених поломок можна віднести:

 • Складнощі з запуском опалювача або підігрівача, викликані низьким рівнем заряду акумулятора.
 • Падіння продуктивності в результаті забруднення камери згоряння, знижується продуктивність системи.
 • Неполадки в роботі системи запалювання або спалювання палива.
 • Вихід з ладу насосних елементів: паливного насоса, помпи для рідини в системі охолодження нагнітача повітря.

Чим раніше ви виявите ці проблеми, і чим швидше звернетеся до нас – тим ефективніше буде ремонт автономних опалювачів Eberspacher. Експлуатація несправного приладу тільки погіршує ситуацію. Крім того, це може привести і до більш серйозних наслідків, що зачіпають двигун автомобіля.

Плануєте профілактику або шукаєте, де відремонтувати опалювач Eberspacher? Звертайтеся в нашу компанію:

 • Висока кваліфікація наших майстрів дає можливості діагностувати навіть найскладніші поломки.
 • Наявність сучасного обладнання дозволяє відновити працездатність опалювача навіть при серйозній несправності.
 • Так як ми є дилерами компанії Eberspacher в Києві можемо Вам запропонувати хороші ціни і офіційну гарантію.

При зверненні в нашу компанію ви можете бути впевнені що проблеми з автономним обігрівом будуть вирішені в найкоротші терміни з гарантією і суттєвою економією.

Рекомендації по експлуатації

Можна дати кілька основних порад, які дозволять збільшити експлуатаційний термін і мінімізувати появу несправностей на автономних опалювачах виробництва Eberspacher.

 • Забудьте про паливо низької якості. Це один з ключових моментів для довгої роботи опалювача без ремонтів. Якщо ви використовуєте окремий бак для роботи автономки, заливайте в нього дорожчу і якісну солярку, ніж заправляєте саму машину. При незначній втраті коштів такі витрати себе повністю виправдають. Причому сам виробник радить змішувати в зимовий період дизельне паливо з бензином в співвідношенні 70 на 3 Робити це слід тоді, коли температура опускається нижче -20 градусів Цельсія.
 • При встановленні не забувайте дотримуватися правильної послідовністі дій. Спочатку збирається схема живлення, перевіряється, і тільки після цього відбувається підключення до джерела живлення. У випадку з Eberspacher це акумуляторна батарея.
 • Навіть під час першого запуску обов’язково забезпечте наявність палива в трубопроводі. Це ж правило виконується при всіх наступних пусках автономного обігрівача.
 • Після потепління з паливного бака автономки Eberspacher обов’язково зливайте пальне. Якщо залишити його там на все літо, через високу температуру почнеться процес відшаровування, що призведе до псування палива. Використовувати його при настанні холодів небезпечно.
 • Дотримуйтеся вимог правильного кута розташування насоса, який не повинен перевищувати +15 градусів. Процедуру встановлення виконуйте чітко за інструкцією.
 • Якщо ви сумніваєтеся в правильності самостійного монтажу, краще звернутися за допомогою до фахівців. Також рекомендуємо проводити профілактику і планове обслуговування згідно інструкції.

Автономні опалювачі виробництва Ebespacher є відмінним обладнанням, якісно виконують свої функції. Але працездатність і безвідмовність насамперед залежить від ставлення самого автовласника до опалювача.

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.  ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГУ МОЖНА ТУТ: