Landirenzo - вибір провідних автовиробників. ГБО №1 в світі.

Сьогодні на ринку є багато різноманітних фірм, що займаються виробництвом газового обладнання для автомобілів всіх типів.  Ще в 50-х роках, як тільки виникла проблема з виробництвом нафтопродуктів, італійські конструктори стали наполегливо працювати над створенням хорошої альтернативи бензину як палива. Саме тому Landi Renzo сьогодні є однією з найнадійніших систем ГБО, що забезпечує двигун внутрішнього згоряння необхідним крутним моментом і потужністю при роботі на газі пропан-бутану.

ГБО Landi Renzo має не тільки високі показниками надійності, довговічності, практичності, а й є не найдорожчою системою на світовому ринку.  Розглянемо основні її переваги:

  • Система газового живлення двигуна комплектується вдосконаленим редуктором, який моментально реагує на будь-які зміни тиску в усьому робочому діапазоні.  Конструктори компанії змогли добитися цього за рахунок застосування широкої діафрагми другого ступеня, а також зворотним зв’язком між обома діафрагмами.
  • ГБО Ланді Рензо за рахунок стабільності тиску подачі газу на виході з редуктора забезпечує стабільність роботи двигуна у всіх діапазонах експлуатації.  Особливістю роботи газового обладнання від цього бренду є те, що незалежно від конструктивних особливостей двигунів, вони зберігають високі динамічні показники.
  • ГБО 4 покоління Landi Renzo оснащено редукторами, виконаними таким чином, що ні за яких обставин газ не зможе потрапити в контур охолодження, а це гарантує високу безпеку роботи двигуна.
  • У конструкції редуктора застосований вдосконалений теплообмінник, який гарантує його моментальне нагрівання, відповідно, відмінні параметри газоповітряної суміші.
  • Встановлюючи газ на авто з комплектом Landi Renzo, Ви можете не турбуватися за стабільність його роботи при дуже низьких або дуже високих температурах, тому що конструкція редуктора і клапанів не має пластика, що виключає ймовірність дефекту або порушення режиму роботи.
  • Установка ГБО цієї марки забезпечує стабільність роботи двигуна не менше 5 років при правильній експлуатації і своєчасному обслуговуванні.
  • Установка ГБО гарантує високу якість всіх монтажних робіт, тому що компанія випускає спеціальні конусні з’єднувачі високого тиску, які забезпечують відмінні показники.

За оцінками світових фахівців в галузі ГБО, якість окремих вузлів у даного виробника навіть вище, ніж у його конкурентів з Нідерландів, чия продукція займає верхню цінову нішу ринку газобалонного обладнання.

На сьогоднішній день ГБО Landi Renzo належить до числа кращих зразків, представлених на світовому ринку. Вони заслужено утримують лідерство преміум – класу.

Наша компанія є офіційним дистриб’ютором Landi Renzo в Києві.

Чому ми вибрали Landi Renzo? Найважливішим фактором стала висока якість, при дотриманні регламенту обслуговування – газова установка прослужить набагато довше терміну наданої виробником гарантії. За весь час роботи з цим обладнанням до нас практично не зверталися клієнти з проблемами. ЖОДНОГО РЕМОНТУ! Устаткування тестується і налаштовується на заводі тому легко монтується, наявна в ньому функція автокалибровки робить настройку ГБО максимально ефективною, невибагливе в обслуговуванні, а найголовніше воно стійке до домішок тому відмінно працює навіть на нашому брудному газі. Хотілося б відзначити ще порівняно низьку ціну для преміум-класу, що теж важливо. Якщо Ви вирішили поставити надійне італійське ГБО на свій автомобіль, не хочете витрачати час і гроші на постійні регулювання, то обладнання Landi Renzo це правильний вибір. Наші фахівці проконсультують, підберуть обладнання під Ваше авто і професійно встановлять. Вирішувати вам. А ми рекомендуємо!

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.