KME - провідний виробник автомобільних газових установок. Лідер на ринку LPG / SNG

Польська компанія KME працює в секторі ГБO з 1992 року, починаючи з модифікацій існуючого і Продовжуючи створювати власне електронне обладнання, після того, як керівництво компанії прийшло до висновку, що виробляти власне електрообладнання набагато вигідніше і краще, ніж зміна існуючого.

Фахівці компанії почали виробляти прості електронні блоки управління (вимикачі), які в кінцевому підсумку перетворилися в системи лямбда контролю. І відразу ж ГБO KME отримало найбільш позитивні відгуки, і це в першу чергу пов’язано з тим, що продукція компанії відповідає заявленим характеристикам і відрізняється тривалістю роботи. Сучасне виробництво і нові технології дозволяють компанії розширити асортимент своєї продукції і постійно її вдосконалювати.

На сьогоднішній день KME займається розширенням асортименту власної продукції, а також покращенням існуючих позицій. У 2004 компанія представила власну інжекторну систему послідовного упорскування (AKME) і абсолютно нову газокоробку передач. Багато хто зв’язує ці досягнення з зміною керівника, який стався рік потому, в 2003 році компанію очолив Марк Куліс. На сьогоднішній день в компанії працюють більш ніж 50 співробітників, зайнятих в процесі виробництва і відділах розробок і розвитку. Програми КМЕ та електронне обладнання  схвалено відповідно до правил Євразійської економічної комісії ООН.

Зараз компанія представляє широкий спектр комплектуючих. Це датчики тиску і вакууму, інжекторні системи, редуктори, форсунки, фільтри і ремкомплекти. Фахівці цінують ГБО KME за простоту налаштування, адже до споживачів надходить добре протестована і високоякісна продукція, що відрізняється від інших легкістю обслуговування, високою точністю і безвідмовністю. Споживачі в свою чергу вибирають газове обладнання KME через його доступність і відмінне співвідношення ціна/якість.

Блоки управління КМЕ для автомобілів з «звичайним» двигуном діляться на три типи: KME Nevo, KME Nevo Plus, KME NEVO Pro OBD.

KME Nevo- це система розподіленого впорскування газу для чотирициліндрових бензинових автомобілів. Корпус виготовлений з високоякісного полімерного сплаву, який використовується в машинобудуванні. Цей матеріал має високу міцність і ударостійкість, а також максимальну стійкість до атмосферних впливів. Електроніка Nevo забезпечує оптимальне споживання палива та підвищує продуктивність двигуна автомобіля на газовому паливі. Особливо відрізняє систему від інших: простота конструкції і висока функціональність. Ще один важливий плюс KME Nevo – демократична ціна.

Доречі, про економію в цифрах: власники «звичайних» двигунів при установці ГБО KME Nevo при сьогоднішньої різниці в цінах бензину і газу економлять на паливі близько 60%.

Нещодавно в компанії КМЕ розробили нову лінійку контролерів NEVO-SKY. Вона була створена в результаті заходів, вжитих у рамках реалізації далекоглядного проекту, метою якого було створення пристроїв з комплексного обслуговування всіх наявних видів транспортних засобів. Лінія включає в себе контролери для автомобілів, що використовують систему безпосереднього вприскування палива (DIRECT) і контролери для автомобілів, що використовують систему розподіленого уприскування палива (MAX). Це інноваційна, універсальна платформа, призначена для всіх типів двигунів (код і марка двигуна не має значення).

Лінія продуктів NEVO-SKY має один новий, поліпшений софт, який був створений на базі діючої програми NEVO, він полегшує обслуговування контролерів для фахівців, що мають досвід роботи з продуктами KME. Значною перевагою використання програмного забезпечення є можливість його застосування з метою обслуговування контролерів, призначених як для автомобілів з двигунами безпосереднього, так і розподіленого впорскування палива.

Системи NEVO-SKY успішно обслуговують автомобілі, що відповідають нормам викиду вихлопних газів EURO 4/5/6.

Однією з найбільш важливих особливостей збірки, яка характеризує пристрої KME, є модульність.  Обидві системи (MAX і DIRECT) мають один тип обладнання, включаючи джгут проводів, датчик тиску, панель управління (перемикач). Контролер вибирається відповідно до типу подачі палива, що використовуються в автомобілі.

Електроніка DIRECT з нової лініїки продуктів NEVO-SKY призначена для монтажу в сучасних і все більш популярних автомобілях з безпосереднім уприскуванням бензину. DIRECT виробляється на основі інноваційних технологій виробництва газобалонного обладнання та компонентів високої якості, представлених на ринку.

Контролер МАХ – це продовження представлених на сьогоднішній день на ринку контролерів сімейства NEVO, але одягнений в новий, металевий корпус і має нові можливості конфігурації.  МАХ є частиною інноваційної платформи – лінія продуктів NEVO-SKY, в якій різні контролери оснащені однаковим навісним обладнанням (джгут, датчик, панель управління) і програмним забезпеченням.

Двоядерний процесор забезпечує швидкий зв’язок, а також виконання безлічі функцій одночасно. Пристрій призначений для двигунів з розподіленим уприскуванням палива (також великої потужності).  Нові функції, які має контролер забезпечують додаткові параметри конфігурації, завдяки чому немає необхідності підключення додаткових пристроїв.

У послужному списку KME велика кількість нагород переважно за власну продукцію.  Наприклад, в 2006 компанія була нагороджена Європейською медаллю за систему розподіленого упорскування газу, а також престижною премією «Кришталевий дубовий лист» за найбільш екологічну систему на польському ринку.  Комплектуючі KME успішно експортуються в багато країн, серед яких: Австралія, Німеччина, Канада, США і Великобританії, і звичайно ж Росія і Україна.

Маючи великий досвід установок ГБО, ми рекомендуємо це обладнання.  Воно дійсно надійне і має найкраще співвідношення ціна – якість.

Наші майстри із задоволенням проконсультують Вас абсолютно БЕЗКОШТОВНО, і допоможуть в підборі обладнання. Телефонуйте, приїжджайте і отримаєте професійні послуги установки ГБО на Ваше авто. Маючи багаторічний досвід установок, ми гарантуємо 100% якість виконаних робіт.

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.