Автономні опалювачі Еберспехер

Практично кожен водій в зимовий час стикається з проблемою, коли після тривалого перебування на холоді автомобіль відмовляється стартувати, а температура в його салоні ще довгий час залишається дуже далекою від комфортної.

Установка опалювачів Eberspacher дає можливість раз і назавжди позбутися від подібних неприємностей: обладнання підключається безпосередньо до контуру паливної системи, завдяки чому для обігріву двигуна та пов’язаних з ним систем використовується тільки незначна частина пального.

Автономні опалювачі Еберспехер

Практично кожен водій в зимовий час стикається з проблемою, коли після тривалого перебування на холоді автомобіль відмовляється стартувати, а температура в його салоні ще довгий час залишається дуже далекою від комфортної.

Установка опалювачів Eberspacher дає можливість раз і назавжди позбутися від подібних неприємностей: обладнання підключається безпосередньо до контуру паливної системи, завдяки чому для обігріву двигуна та пов’язаних з ним систем використовується тільки незначна частина пального.

EBERSPACHER - німецька компанія, сертифікована світовими стандартами якості.

Існує два типи автономних опалювачів Eberspacher повітряні і рідинні:

ПОВІТРЯНІ

Повітряні опалювачі Eberspächer працюють незалежно від двигуна і теплового балансу автомобіля.

Вони всмоктують холодне повітря всередині або поза салону, нагрівають це повітря і потім подають його всередину салону. Принцип роботи фена.

Повітряні опалювачі є чудовим рішенням для всіх типів автомобілів господарського призначення. Їх можна встановлювати в кабіні, в багажнику або під днищем кузова. Практичні елементи управління, наприклад, цифровий таймер Eberspächer або інноваційне дистанційне керування Eberspächer, гарантують повний комфорт.

Автономні повітряні опалювачі Еберспехер Ейртронік:

 • мають невеликі розміри (встановлюються в підкапотному просторі);
 • працюють на дизельному або бензиновому паливі;
 • можна використовувати при запущеному двигуні, і при заглушеному моторі (електронні компоненти підключаються до штатної АКБ автомобіля);
 • використовуються свічки розжарювання з керамічними штифтами (вони довше служать, стабільніше працюють, підвищують ККД пристрою, знижують споживання електроенергії);
 • виконана зі сталі камера згоряння має великий запас міцності (стінки збільшеної товщини);
 • обладнання економічне (для бензинового палива максимальне споживання – 0,54 л / год, для дизельного – 0,28 л / год. Можливе підключення до мережі 12 або 24В);
 • експлуатація опалювачів зручна і безпечна (вони оснащені датчиком контролю полум’я, датчиком перегріву. Температура і потужність легко регулюються);
 • низький рівень шуму;
 • різні способи управління. (Можливість встановлювати час для відкладеного запуску, налаштовувати температуру і тривалість роботи за допомогою регуляторів, можливе дистанційне керування за допомогою пультів дистанційного керування або додатком для смартфона).

Фахівці компанії «Lexservice» підберуть і встановлять, виконають сервісне обслуговування і ремонт повітряного опалювача Eberspacher Airtronic.

РІДИННІ

Рідинні опалювачі Eberspächer працюють незалежно від двигуна і володіють подвійною перевагою: попередній підігрів салону автомобіля і двигуна.

Опалювачі вбудовуються в контур водяного охолодження двигуна. Отримана теплова енергія передається на власний теплообмінник автомобіля і поступово у вигляді теплого повітря надходить в салон автомобіля через наявні повітряні канали. Залишкове тепло охолоджуючої води використовується для підігріву двигуна. А в літній період обігрівач Eberspächer Hydronic можна легко перетворити в автономну систему вентиляції.

Практичні елементи управління, наприклад, цифровий таймер Eberspächer або інноваційне дистанційне керування Eberspächer, гарантують повний комфорт.

 

Переваги рідинних опалювачів Eberspacher Hydronic:

 • Широкий модельний ряд. (Підходять для бензинових і дизельних автомобілів, для компактного легкового авто і для просторого мікроавтобуса).
 • Безпечна установка (мають компактні розміри, легко розміщуються в моторному відсіку, мають мінімальну кількість підключень).
 • Економія і щадна експлуатація двигуна (за рахунок передпускового прогріву двигуна запуск відбувається в щадному режимі, двигун не потрібно додатково прогрівати – можна відразу рушати з місця. Високий ККД, низька витрата палива і заряду АКБ, контроль заряду АКБ при роботі з заглушеним двигуном).
 • Комфорт в салоні (підігрів салону, обігрів скла перед поїздкою. Ви забудете про запітнілі вікна, об’ємний зимовий одяг, дискомфорт через холод навіть під час коротких зупинок).
 • Додаткова вентиляція (можна використовувати з відключеним підігрівом для додаткової вентиляції повітря в салоні. Це корисно при великому обсязі простору в салоні і, якщо автомобіль не оснащений кондиціонером).
 • Зручне управління. (Кілька варіантів управління: включення і відключення вручну, пульт ДУ для дистанційного запуску, додаток для смартфона).
 • Безпечна експлуатація, підвищена надійність (використовуються свічки розжарювання з керамічними штифтами. Вони надійніші, мають більший ресурс, стабільніше працюють, підвищують ККД рідинного обігрівача і знижують навантаження на АКБ. Камера згоряння виготовляється з міцної сталі. Кількість керуючих і контролюючих датчиків збільшено. Блок управління автоматично контролює температуру поверхні камери згоряння, температуру рідини що надходить і нагрітої охолоджуючої рідини, стан пальника, температуру всередині камери згоряння. Прилад контролює заряд штатної АКБ автомобіля (її розряд не допускається).

Переваги та недоліки опалювачів кожного з цих двох типів очевидні: рідинний, який одночасно є передпусковим обігрівачем, дозволяє прогріти і двигун, що полегшує пуск в будь-який мороз, і кабіну. Однак опалювач цього типу споживає більше палива і електроенергії. Щоб обігріти кабіну звичайної магістральної вантажівки, повітряному опалювачу необхідно 2 кВт енергії, а рідинному – 7 … 10 кВт.

Додаткові переваги опалювачів:

Опалювачі з відключеним підігрівом можна використовувати для додаткової вентиляції в салоні. Ця функція буде дуже корисною, якщо у Вашому автомобілі немає кондиціонера або Ви маєте автомобіль з великим об’ємом простору в салоні (мінівен, мікроавтобус, вантажний транспорт).

Чому варто встановити автономний обігрівач Eberspacher саме у нас.

Звертаючись до компанії «Lexservice», наші клієнти отримують такі переваги:

 • установка опалювачів Eberspacher виконується сертифікованими фахівцями, які володіють навичками роботи з будь-якими типами обладнання;
 • вартість наших послуг зберігається на доступному рівні;
 • ми надаємо офіційну гарантію на весь перелік робіт.

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.  ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГУ МОЖНА ТУТ: