Чому ми працюємо з опалювачами Eberspächer і пропонуємо їх Вам?

Морозною зимою, коли температура на вулиці опускається все нижче і нижче сідати в промерзлий салон автомобіля і запускати годинами двигун – це не просто незручність, а справжнє катування для водіїв. У такі моменти кожен водій замислюється про встановлення в автомобіль автономного опалювача, або передпускового підігрівача.

На сьогоднішній день існує два лідера автомобільних опалювачів це німецькі фірми-виробники Webasto і Eberspacher.

За своїми функціями автономні підігрівачі цих двох виробників ідентичні, але все ж маючи чималий досвід в установці і обслуговуванні автомобільних опалювачів, ми виділили кілька переваг в обладнанні Eberspacher:

 • САМА ГОЛОВНА ПЕРЕВАГА: пальник підігрівачів Еберспехер сконструйований таким чином, що не забивається домішками і набагато надійніший в роботі. Замість випарника він має дрібнопористу металеву сіточку навколо гніта, яка просочується паливом і підпалюється за допомогою розпеченої свічки. Залишки палива потрапляють в камеру згоряння, де повністю вигорають. Завдяки такій конструкції опалювачі Еберспехер менш вимогливі до якості палива. Це вагома перевага тому що якість нашого палива залишає бажати кращого.
 • Безпечна експлуатація з датчиком контролю полум’я і перегріву.
 • Високий ККД, низька витрата палива і заряду АКБ, контроль заряду АКБ при роботі з заглушеним двигуном.
 • Підвищена надійність: в конструкції використовується штифт розжарювання з кераміки.
 • Обладнання від Eberspacher, на відміну від автономних опалювачів Webasto, значно простіше в установці тому має мінімальну кількість підключень.
 • Має менші габарити і менш розгалужену структуру, що істотно полегшує подальшу його експлуатацію і сервісне обслуговування.
 • Заміна сітки свічки у опалювачів Еберспехер проводиться легко – для цього навіть не потрібно знімати сам підігрівач, а служать вони довго.
 • За рахунок більш простої конструкції, система, заснована на пристроях від Eberspacher, обійдеться дешевше, ніж аналог на Webasto, що так само є досить вагомим аргументом, який говорить на його користь.

Таким чином, Еберспехер, на нашу думку, більш надійний і довговічний підігрівач.

Чому варто встановити автономний опалювач Eberspacher

Захист двигуна

Еберспехер дозволить уникнути прокручування і запуску замерзлого мотора, адже кожен холодний пуск значно скорочує «життя» двигуна

Екологічність

Знижує рівень шкідливих викидів і димності (особливо важливо для дизелів).

Економія часу

Вам не потрібно витрачати час на прогрів і очищення скла від льоду. Передпусковий підігрівач усуває наморозь зі скла, що дозволить Вам швидко відправитися в дорогу.

Комфорт

Прогрів салону до комфортної температури до того як Ви сядете в автомобіль

Дистанційне управління

Вам не потрібно заводити двигун самостійно, щоб нагріти його. Варіанти систем управління обігрівачем численні.

Економна витрата палива

Незалежно від розміру салону, загальне споживання палива складе всього від чверті до півлітра. Цього достатньо, щоби нагріти двигун і салон в середньому за 20 хвилин.

Однак не варто забувати, що важливим фактором для ефективної і надійної роботи автономного опалювача на Вашому авто є не тільки правильний вибір обладнання, але і якісне встановлення. Неграмотний монтаж обладнання може мати вельми плачевні наслідки, тому фірму-установника необхідно вибирати якомога ретельніше.

Чому варто встановити автономний опалювач Eberspacher саме у нас

Звертаючись до компанії «Lexservice», наші клієнти отримують такі переваги:

 • Установка опалювачів Eberspacher виконується сертифікованими фахівцями, здійснюється в точній відповідності з вимогами та інструкціями.
 • Завдяки співпраці з офіційним представником Eberspacher в Україні, вартість наших послуг зберігається на доступному рівні, також ми надаємо офіційну гарантію на весь перелік робіт.
 • Звернувшись до нас, Ви отримаєте не тільки якісну установку, але і вичерпну професійну консультацію щодо подальшого обслуговування обладнання.

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.