Встановлення замка КПП

Встановлення замка КПП – це дуже надійний і ефективний механічний захист автомобіля від крадіжки. Маючи великий досвід і автоелектриків з профільною освітою і багаторічним досвідом роботи, ми запропонуємо і професійно встановимо вам сучасні, якісні замки на КПП, з якими ваш автомобіль буде в безпеці.

Загальні відомості про замок на КПП.

Як ви вже зрозуміли, блокіратор КПП необхідний для того, щоб запобігти спробі викрадення автомобіля шляхом блокування швидкостей. Автомобілістам в таких пристроях, згідно з їхніми відгуками, подобається простота в експлуатації. Фіксатор, який в більшості випадків є невід’ємною частиною конструкції, здійснює блокування селектора КПП. При його активації можливість їзди виключається.

Що стосується принципу дії, то він полягає в блокуванні рухомих елементів всієї системи трансмісії. І в цьому випадку неважливо, механічна у вас коробка передач або автоматична, оскільки замок працює в будь-якому випадку. Наприклад, якщо використовується на «автоматі», то швидкості блокуються в положенні селектора Парковка, якщо на “механіці”, то в положенні заднього ходу.

Якщо говорити про управління механізмом, то це відбувається в результаті повороту ключа. У продажу є різні модифікації таких пристроїв, і управління в залежності від типу може проводиться як ключем, так і натиском пальця на кнопку. Згідно з офіційною інформацією від виробників і більшості відгуків, власникові машини не потрібно виконувати жодних дій по обслуговуванню пристрою протягом всього ресурсу експлуатації.

Необхідно також підкреслити, що блокіратор для коробки передач, на відміну від інших подібних пристроїв, має певні переваги:

  • його активація або вимкнення відбувається одним способом (натисканням на кнопку, поворотом ключа і т.д.);
  • такі пристрої не є універсальними, а виробляються на підприємствах під певну модель машини;
  • замок на КПП монтується за допомогою зривних гвинтів безпосередньо до кузова транспортного засобу;
  • в більшості випадків ключі є захищеними від незаконного дублювання;
  • деякі замки обладнані загартованими елементами корпусу, від чого вони є ще більш надійними;
  • як правило, такі замки захищаються від злому відмичками та іншими способами;
  • як показують відгуки, блокіратор жодним чином не залежить від стану АКБ або інших параметрів транспортного засобу.

Які бувають?

Потрібно виділити кілька типів пристроїв:

  • Штирьовий. Механізм пристрою являє собою рамну конструкцію, встановлення якої здійснюється на штатні кріплення. Також невід’ємною частиною механізму є штир, який монтується в пристрій і здійснює блокування перемикання швидкостей. Dragon, Mul
  • Безштирьовий. Будьякий безштирьовий блокіратор може відкриватися тільки за допомогою ключа. Коли ключ провертається, запірному механізму передається зусилля, яке дозволяє здійснити блокування КПП.

Пам’ятайте, який би ви не вибрали замок на КПП, сам факт того, що ви його встановите, є захистом від крадіжки вашого автомобіля. Зі свого боку ми гарантуємо високу якість монтажу так як працюємо на результат і цінуємо кожного клієнта! Ваша висока оцінка наших робіт – це найкраща нагорода для нашого колективу!

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.  ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГУ МОЖНА ТУТ: