Встановлення відеореєстратора

Автомобільний відеореєстратор – неупереджений свідок всього, що відбувається на проїжджій частині.

Компанія «Lexservice» пропонує своїм клієнтам таку послугу, як встановлення автомобільного відеореєстратора в Києві.

Відеореєстратори стають невід’ємною частиною автомобіля – спірні ситуації на дорозі (а вони виникають в житті майже будь-якого автовласника) найчастіше можна вирішити тільки шляхом пред’явлення відеозапису події. Багатьом завбачливим автовласникам вони зберегли гроші, час і найважливіше – нерви.

Для чого потрібен відеореєстратор?

Основне завдання – допомогти вирішити різні конфліктні ситуації на дорозі: провокування ДТП ким-небудь з учасників дорожнього руху (в тому числі і при дорожніх підставах), порушення і дотримання ПДР водіями і пішоходами, запис спілкування з інспекторами ППУ і т.п. У всіх цих ситуаціях нерідко допомогти зможе тільки відеозапис того, що відбувається на дорозі. Крім того, реєстратор може зняти смішні або курйозні моменти, які також нерідко зустрічаються на дорогах. А ще користувачі дуже люблять викладати записи з відеореєстраторів в соціальні мережі.
Крім того, відеозапис може прискорити процес відшкодування шкоди страховими компаніями. При цьому слід пам’ятати, що судом приймається тільки якісна відеозйомка. А якість безпосередньо залежить від технічних характеристик девайса і правильності його інсталяції. В компанії Lexservice ви можете отримати професійну консультацію щодо вибору та встановлення відеореєстратора.

При виборі відеореєстратора слід звернути увагу на наступні характеристики:

 • Кут огляду. У сучасних моделях цей параметр досягає 160-170 градусів по діагоналі. При цьому хорошим показником вважається і 120-140 градусів.
 • Розширення світлочутливої ​​матриці. Практично всі сучасні реєстратори мають дозвіл FullHD (1920 × 1080) при швидкості зйомки 30 к / с, що забезпечує відмінну деталізацію.
 • Процесор. Від його швидкодії залежить якість запису і стабільність роботи відеореєстратора. Добре зарекомендували себе апарати з процесорами Ambarella А5 і А7 з частотою до 526 МГц, а також AIT8427, завдяки яким помітно покращилася нічна зйомка.
 • Оптика. Пластикові лінзи поступово змінюються скляними оптичними системами, що значно покращує зйомку в похмуру погоду.
 • Вбудований GPS-приймач. Відображення місцерозташування аварії, часу, напряму і швидкісного режиму може зіграти важливу роль в суді.
 • G-сенсор реагує на різкі рухи, як раптове гальмування або прискорення, удар, екстрений розворот, зіткнення і заносить ролики з цими подіями в резервну папку, що збереже їх від перезапису в циклічному режимі.
 • Наявність двох камер і можливість підключення додаткових.

Часто автовласники дивуються, навіщо звертатися до фахівців для підключення відеореєстратора, встромив в прикурювач і поїхав … У цьому, безумовно, є своя правда. Однак не всім подобаються звисаючі і заважаючі огляду дроти і завжди зайнятий прикурювач. Крім того, можна просто забути в повсякденному поспіху підключити апарат і виявити це в самий незручний момент. Сьогодні набирають популярність реєстратори з двома камерами, де друга камера встановлюється в задній частині авто для відеофіксації дорожньої обстановки позаду автомобіля. В цьому випадку проводи тягнуться через весь салон.

Звернувшись до фахівців компанії Lexservice, Ви уникнете всіх вищеперелічених нюансів:

 • відеореєстратор буде встановлений в оптимальному місці, щоб не загороджувати огляд водієві;
 • прикурювач більше не буде зайнятий;
 • дроти непомітно заберуться в обшивку салону;
 • Вам більше не доведеться включати реєстратор, тепер він буде включатися разом з поворотом ключа запалювання.

Ми надаємо гарантію на всі роботи, а на придбаний у нас товар – гарантія від виробника! Всі наші майстри-професіонали! Ми суворо стежимо за якістю наших послуг і задоволеністю наших клієнтів. Ви не пошкодуєте, вибравши нашу компанію. Переконайтеся в цьому самі!

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.  ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГУ МОЖНА ТУТ: