Встановлення парктроніків

Парктронік не тільки незамінний помічник у паркуванні автомобіля, але і в пересуванні в щільному потоці машин на дорозі. Установка датчиків парковки (парктроніків) – вигідне придбання, яке швидко окупається, бо дає змогу, часом навіть найдосвідченішим водіям, зреагувати на перешкоду при парковці або в щільному потоці машин на дорозі.

Що таке парктронік?

Парктронік діє за принципом гідролокатора. Принцип його грунтується на звуковій хвилі, яка, рухаючись в певному напрямку знаходить предмет, відштовхується від нього, а потім повертається назад.

Парктронік складається з електронного блоку, ультразвукових датчиків (їх кількість може коливатися від 2-х до 8-ми) і пристроїв індикації – дисплея і зумера. Дисплей може бути вбудований в приладову панель, дзеркало заднього виду або встановлений окремо. Це залежить від комплектації системи та побажання замовника. Особливо популярні системи з контролем так званих «сліпих» зон, що дуже зручно при перестроюванні.
За допомогою ультразвукових датчиків, розташованих на бамперах транспортного засобу парктронік, вимірює відстань до перешкоди що наближається по відбитим від неї ультразвуковим імпульсам. Пристрій видає сигнал і, в більш дорогих комплектаціях, виводить інформацію на дисплей для попередження про наближення до перешкоди. Залежно від дистанції, частота сигналу змінюється і доходить до безперервного звуку на відстані 10 – 40 сантиметрів від перешкоди. Сучасні парктроніки також оснащені камерою заднього виду.

Типи парктроників:

  • Дротові – це системи, при установці яких через салон автомобіля прокладаються дроти.
  • Бездротові – особливо популярні в авто з кузовом пікап, оскільки тут немає необхідності в прокладанні дротів. Дисплей і електронний блок не пов’язують дроти.
  • З голосовим оповіщенням відстані до перешкоди.
  • З камерою заднього виду, відстань передається за допомогою відеозображення на дисплеї.
  • З функцією запам’ятовування перешкод, яка дозволяє налаштувати паркувальний радар від помилкових спрацьовувань на виступаючі за межі бампера частини автомобіля (фаркоп, запаска і т.д.).

Крім того, парктроніки розрізняються і за кількістю вбудованих ультразвукових детекторів, від яких залежить точність переданої інформації.

Як правило, використовуються наступні схеми встановлення датчиків:

  • 2, 3 або 4 датчика в тільки передній або задній бампер;
  • 4 в передній бампер, 4 в задній;
  • 2 в передній і 4 в задній бампер.

Щоб уникнути спотворення показань, датчики рекомендується монтувати строго вертикально на відстані 50 см від землі.

Встановлення парктроніка

Парктронік – це складний електронний пристрій, що вимагає при встановленні роботи професіоналів. Монтаж парктроніка своїми руками може привести до того, що ви зіпсуєте дорогий прилад, який потім не зможете обміняти в магазині.

Крім того, необхідно знати дрібні технічні особливості, які допоможуть використовувати парктронік з максимальною користю. Наприклад, не кожен автомобіліст знає, що якщо у вас парктронік з візуалізацією, то камеру заднього виду можна вивести і на екран автомагнітоли. В цьому випадку головний пристрій виступає як приймач сигналу, а парктронік вже визначає характер сигналу.

Фахівці компанії «Lexservice» мають багатий досвід встановлення парктроніків самих різних моделей. Ви отримаєте професійну консультацію в підборі відповідного пристрою, що відповідає сучасним стандартам і Вашим бажанням.

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.  ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГУ МОЖНА ТУТ: