Встановлення ксенону

На жаль, одна з головних проблем України – погані дороги – залишається актуальною. Тому автомобілістам слід серйозно підходити до обслуговування машин і перш за все до світла фар.

Сучасний автопром до цих пір оснащує автомобілі галогеновими лампами. Але прогрес не стоїть на місці і настав час ксенону, перевага якого, в порівнянні з попередниками безперечна.

Переваги встановлення ксенону

  • випромінює вдвічі більше світла, завдяки чому Ви можете бути спокійні навіть на неосвітлених трасах;
  • знижується витрата споживаної енергії;
  • підвищена екологічність, оскільки зниження енергетичних витрат скорочує негативний вплив на екологію;
  • наукові дослідження доводять, що ксенонове світло краще для сприйняття людським оком;
  • в дощову погоду ксенон не створює світлової стіни, дорожнє покриття відмінно освітлюється;
  • ну і нарешті, термін служби ксенону в 3-5 разів триваліший.

Чому важливе встановлення і своєчасна заміна протитуманних фар? Противотуманки, на відміну від основного освітлення, розташовані досить низько. В результаті освітлення зосереджується на рівні очей автомобіліста. Слабке розсіювання, завдяки світловому фільтру, відфільтровуючому освітлення меншої частоти, перетворює жовте світло в біле. В результаті своєчасна установка ксенону забезпечує якісне освітлення, світло охоплює всю ширину дороги.

Виконана вчасно заміна ксенону дозволяє підтримувати гарне освітлення не тільки в туманну погоду, але і при проливному дощі або снігопаді. Світлова хвиля буквально обтікає перешкоди, не відбиваючись від них. Особливо важливо пам’ятати про необхідність  встановити протитуманні фари тим водіям, які проводять багато часу на заміських трасах. Своєчасне встановлення ксенону є запорукою безпеки як для людини за кермом, так і для інших учасників руху. Це пояснює високий попит на ринку на ксенонові лампи і бі-ксенонові фари.

Існує три основних місця на корпусі транспортного засобу, де можна встановити противотуманки і денні ходові вогні. Монтаж в будь-якому з цих місць забезпечує ефективне освітлення і дозволяє при необхідності здійснити безперешкодну заміну. Перерахуємо їх:

  • Решітка радіатора. Встановлюється спеціальна решітка з кріпильними отворами для фар, або ж робляться додаткові отвори в наявній решітці.
  • Передній бампер. Можливе використання спеціалізованих панельних вставок з урахуванням обраної модифікації фар. Наші фахівці завжди готові допомогти вам з максимально грамотною та ефективною установкою.
  • Кенгурятник.Зручний спосіб установки додаткового освітлення, що відрізняється простотою монтажу. Правила дозволяють встановлювати противотуманки практично на будь-якій висоті.

Компанія «Lexservice» проводить підбір та встановлення ксенону в Києві. Ми постійно стежимо за якістю встановленого обладнання, вдосконалюємо методи роботи з ним. Великий досвід роботи в даній сфері, дозволяє впевнено виконувати роботи будь-якої складності. Пам’ятайте, від грамотної та професійної установки залежить Ваша безпека на дорозі.

Так само наша компанія пропонує установку такого обладнання, як світлодіодне підсвічування салону автомобіля в Києві.

Якщо раніше красиве підсвічування салону можна було побачити тільки в дорогих автомобілях високого класу, то зараз все частіше цікаві варіанти підсвічування можна зустріти у звичайній машині.

За допомогою світлодіодного підсвічування створюється приємна атмосфера в салоні автомобіля, яка буде дуже корисна в темний час доби і заощадить чимало нервів в процесі пошуку ключів, телефону, окулярів …

Для підсвічування салону, дверей, багажника автомобіля ми використовуємо яскраву вологозахищену світлодіодну стрічку, яку акуратно розміщуємо в нішах таким чином, щоб не заважала водієві і пасажирам.

Може здатися, що подібна доробка проста у виконанні і досить поверхнева. Тому часто автолюбителі воліють самостійно взятися за цю справу. Ми настійно рекомендуємо, навіть в таких «дрібницях», доручити роботу професіоналам. Подібна переробка – втручання в електрику автомобіля, що вимагає розуміння основ роботи з нею, знання нюансів і підводних каменів що зустрічаються в роботі з конкретно взятими моделями авто. Короткі замикання, поломки, вихід з ладу елементів управління і навіть загоряння – вірні супутники некваліфікованого самовпевненого підходу. Грамотний монтаж за допомогою фахівців нашої компанії – запорука довгого терміну служби підсвічування і Вашого гарного настрою. Наші фахівці завжди допоможуть з вибором, професійно проконсультують і підберуть продукт, який оптимально підійде Вам і вашому автомобілю.

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.  ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГУ МОЖНА ТУТ: