Встановлення камер

Будь-який автовласник погодиться, що паркуватися на автомобілі, обладнаному камерами значно простіше. Розрізняють камери універсальні, які можна встановити в будь-який транспортний засіб та камери, призначені для певної марки авто. Відеозображення передається на монітор, в якості якого може виступати як екран автомагнітоли, автомобільний монітор або дзеркало з вбудованим монітором. Можлива як дротова, так і бездротова установка камер за допомогою пристрою для радіоканальної передачі відеосигналу.

Камери заднього виду забезпечують кращу видимість та допомогають при русі заднім ходом або під час паркування, особливо в нічний час, оскільки дзеркала в даній ситуації не дають достатнього огляду. Завдяки відеокамері автовласник може уникнути таких ситуацій, як заїзд на бордюр, в кювет або яму, та й просто банального пошкодження заднього бампера, не розрахувавши габарити автомобіля. Камера заднього виду може бути підключена як доповнення до деяких моделей відеореєстраторів, даючи таким чином повну картинку в разі ДТП.

Камери переднього огляду, в свою чергу, призначені для запобігання ушкоджень переднього бампера, вони стануть незамінним помічником при виїзді автомобіля з місць з обмеженою видимістю, а також при парковці.

Існують також камери бічного огляду, що дають зображення по ліву і праву сторони автомобіля.

У системах кругового огляду присутні всі 4 камери, що дає водієві повну картинку навколо автомобіля. На екран монітора можуть транслюватися як всі камери одночасно, так і кожна окремо.

Важливі характеристики

  • Роздільна здатність і тип матриці відповідають за якість і чіткість зображення. Більшість бюджетних камер мають роздільну здатність 720х576 або 582х500. Дорогі мають роздільну здатність HD і FullHD. Від типу вбудованої матриці безпосередньо залежить динамічність і якість картинки. CMOS – матриця при поганій освітленості дає менш якісну картинку, ніж ССD – матриця.
  • Зображення з камер заднього виду має бути дзеркальним, тобто предмети повинні відображатися правильно (те, що знаходиться зліва має відображатися ліворуч).
  • Кут огляду повинен перевищувати 110 градусів, оптимальний 150 – 170 градусів. Цей параметр безпосередньо залежить від якості оптики, а від нього, в свою чергу, залежить кількість інформації, що потрапляє в об’єктив.
  • Стійкість до факторів навколишнього середовища-температурні перепади, дощ. Тут важливо звернути увагу на клас водопроникності (хороша камера має клас IP68), і, в залежності від регіону використання, на температурні параметри, що може значно збільшити термін служби девайса.
  • Від такого параметра, як чутливість, яка вимірюється в люксах, залежить якість зображення в темряві. Чим нижче чутливість, тим краще зображення в темний час доби. Деякі камери мають додаткове ІЧ (інфрачервоне) підсвічування, що також може полегшити рух в темряві.
  • Від габаритів і виду (врізна, накладна) камери залежить кількість і розмір отворів необхідних для монтажу.

Компанія «lexservice» виконує підбір та встановлення різних паркувальних камер на автомобілі. Наші майстри-професіонали! Ми суворо стежимо за якістю послуг і задоволеністю наших клієнтів. На всі виконані роботи ми надаємо гарантію.

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.  ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГУ МОЖНА ТУТ: