Підігрів сидінь

Деякі автомобілі, переважно преміум-класу, оснащені підігрівом сидінь в базовій комплектації. Це зручна технічна особливість, що забезпечує одночасно комфорт водія і збереження оббивки. Тим же, у кого немає вбудованого підігріву, компанія «Lexservice» готова встановити його за доступною ціною (так само як і провести ремонт обігріву, якщо він вийшов з ладу).

Уявіть собі морозний ранок, коли перед тим, як поїхати у своїх справах, ви очищаєте машину від снігу, і в процесі замерзають руки (навіть якщо вони в рукавичках), а потім ви опиняєтеся в промерзлому за ніч салоні. Неприємна картина, чи не так? А тепер уявіть, що після встановлення обігріву ви сідаєте на тепле сидіння. Це ж зовсім інша справа? Досить просто набрати номер на сайті і замовити послугу, і досвідчені фахівці компанії «Lexservice» встановлять вам обігрів сидінь або ж здійснять ремонт обігріву, якщо така система в вашому авто вже передбачена. Доступна вартість послуги обумовлена ​​тим, що вона вимагає використання мінімуму матеріалів. Потрібні тільки нагрівальні елементи, дроти і кнопка включення.

Як здійснюється встановлення обігріву?

Облаштування підігріву сидінь передбачає наступний етап робіт:

  • демонтаж сидінь з транспортного засобу;
  • зняття оббивки;
  • монтаж нагрівальних елементів, розташування проводки таким чином, щоб вона не заважала водієві та пасажирам;
  • вивід на кнопку включення або приєднання до наявної обігрівальної системи;
  • встановлення датчиків контролю температури;
  • перетяжка оббивки, підключення до бортсітки, встановлення сидінь на місце.

Процес ремонту обігріву відрізняється тільки тим, що замість встановлення нової нагрівальної системи усуваються несправності в уже наявній.

Встановивши собі обігрів сидінь, ви позбудетеся від необхідності надягати за кермом в зимовий час спеціальні накидки, перестанете відчувати дискомфорт при водінні, підігрів анітрохи не зіпсує зовнішній вигляд сидінь і їх зручність. Система підігріву може бути вмонтована в автомобілі будь-якого класу. Її наявність істотно знижує ймовірність виникнення захворювань, пов’язаних з переохолодженням.

В багатьох сучасних транспортних засобах передбачена така корисна функція, як електропідігрів сидінь. Вона йде в базовій комплектації автомобілів, або встановлення замовляється окремо. Що ж робити власникам машин, у яких не передбачена дана опція?

Звертайтеся в компанію «Lexservice» і ми з задоволенням допоможемо Вам не замерзнути взимку!

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.  ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГУ МОЖНА ТУТ: