Обігрів дзеркал заднього виду

З настанням заморозків великим попитом користується опція, що здійснює обігрів дзеркал заднього виду.

Якщо Ви хочете спростити керування автомобілем в дощову, вологу погоду і в зимовий період часу то Вам до нас! Команда «lexservice» допоможе Вам у цьому встановивши підігрів дзеркал і Вам не потрібно буде витрачати час на їх очищення вручну. Встановлений нами нагріваючий елемент розтопить сніг, випарує конденсаційну вологу і зробить керування автомобілем значно безпечнішим і комфортним.

Дана опція відрізняється наступними перевагами:

  • допомагає очистити поверхню дзеркал від атмосферних опадів і льоду;
  • дозволяє позбутися від запотівання дзеркал в період підвищеної вологості.

Відбивачі є найважливішими елементами безпеки, від їх стану залежить цілісність машини, здоров’я водія та пасажирів автомобіля. Тому так важлива присутність такої функції як підігрів. Встановлення даної функції зробить водіння комфортнішим.

Ціна на послуги з обігріву дзеркал складається з матеріалів, що використовуються у створенні обігріву та вартості самої роботи майстра. Наші майстри – професіонали ! Ми суворо стежимо за якістю наших послуг і задоволеністю наших клієнтів.

Слід окремо розглянути існуючі види розморожувачів:

  • Дротові – про те, як працює, підігрів дзеркал на дротовій основі, говорить сама його назва. Як нагрівальний елемент застосовуються вольфрамові нитки, покладені на ізоляційну і термостійкий основу. При проходженні через них електричного струму вони нагріваються, що і призводить до розтопленого льоду.
  • Друковані провідники – підігрів автомобільних дзеркал із застосуванням друкованих провідників є найбільш сучасним. Придбати плати можна на авторинку або в магазині запчастин. Самостійно вони не виготовляються.
  • Плівковий нагрівач – виріб на основі плівки з включеними в неї нагрівальними елементами.

Наша рекомендація – плівкові обігрівачі. Вони мають найбільший попит серед автолюбителів оскільки володіють високою ефективністю і споживають меншу кількість електроенергії. Елемент нагрівання у них приєднується до спеціальної гладкої плівки, яку потім приклеюють до зворотного боку оглядового пристрою.

Обладнати підігрів дзеркал самостійно досить складно, оскільки потрібно вийняти з корпусу дзеркальний елемент, відокремивши його від кріпильних деталей і при цьому не пошкодити. Тому краще звернутися за допомогою до фахівців. Фахівці компанії «lexservice» допоможуть Вам визначитися з типом елементів, що нагрівають, підберуть обладнання під Ваш автомобіль і проведуть якісну установку підігріву дзеркал. Ми надамо вам високий рівень сервісу, кращих майстрів, швидке обслуговування і оптимальні ціни.

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.  ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГУ МОЖНА ТУТ: