Бортовий комп'ютер - мозок автомобіля

Зараз складно уявити сучасну людину яка обходиться в своєму житті без персонального комп’ютера. Рідкісний автолюбитель відмовився б мати в своєму розпорядженні комп’ютер бортовий! Цей високотехнологічний пристрій справляється з масою функцій, будучи відмінним помічником для власника транспортного засобу. Цей мозок сучасного транспортного засобу відображає миттєві, маршрутні і діагностичні параметри, кількість яких налічує не один десяток. До показників миттєвого характеру відноситься даний час, температура зовнішнього і внутрішнього повітря, швидкість руху, а також напруга бортової мережі. Маршрутні параметри, які відображає автомобільний комп’ютер, включають в себе час поїздки, відстань, яку проїхав автомобіль, витрату палива і його залишок. Що стосується функцій діагностичного характеру, то їх відображення здійснюється завдяки датчикам, розміщеним на різних вузлах транспортного засобу. Система оповіщає водія в разі виникнення найменших неполадок. Ця функція покладається на аварійний сигналізатор.

Функціональні можливості автомобільного комп'ютера

Більшість моделей бортових комп’ютерів, що пропонує сучасний ринок, оснащуються інформативним дисплеєм, часто – рідкокристалічним. Безпосередньо на дисплей виводяться всі відомості, отримані з датчиків. Деякі моделі пристроїв передбачають вивід інформації за допомогою портативного комп’ютера (КПК) або ноутбука. Крім того, багато автокомпьютерів оснащені функціями голосової підтримки.

Асортимент автомобільних комп’ютерів дуже великий, вони підходять для установки на авто з різними типами двигунів – інжекторними, дизельними і карбюраторними. Автомобільні комп’ютери відрізняються широкими функціональними можливостями і дуже доступною ціною.

Навіщо потрібна установка бортового комп'ютера

Бортовий комп’ютер – це найважливіші дані для будь-якого водія про витрату палива, напрямку і характеристиках руху машини, напрузі і інших параметрах бортової мережі, без яких управління авто стає менш комфортним і безпечним. Зовсім невеликий прилад підказує водіям, які неполадки є в вузлах його залізного друга, а також надає корисні статистичні відомості. З огляду на те, яку величезну користь такі прилади приносять водіям, можна зрозуміти їх бажання обзавестися цим гаджетом.

В даний час є можливість придбати модельний або універсальний бортовий комп’ютер для авто. Перший характеризується чималою кількістю різноманітних обмежень конструктивного плану, так як випускається для підключення до електронних систем певних марок автомобілів. А ось універсальні пристрої підходять і для дизельних, і для звичайних інжекторних двигунів.

Монтаж комп’ютера в салоні авто

Встановлення бортового комп’ютера допускається в самі різні місця машини. Виробники техніки обов’язково вказують в інструкції до БК, куди найкраще його монтувати в салоні. Експерти кажуть, що оптимальним варіантом є встановлення пристрою між дзеркалом заднього виду, яке потрібно буде трохи змістити вниз, і дахом салону. Також до поширених місць для монтажу БК відносять блок контрольних ламп, торпедо, лобове скло, панель приладів.

Правда монтуючи бортовий комп’ютер для карбюраторних авто на торпедо, потрібно морально підготуватися до того, що вам доведеться піддати цю частину машини деякому механічному впливу, інакше надійно закріпити прилад не вдасться. А кріплення пристрою на лобовому склі може з часом привести до того, що воно просто-напросто перестане триматися на ньому.

Перепрошивка бортового комп’ютера автомобіля

Дуже часто діагностика бортового комп’ютера автомобіля і самого транспортного засобу показує, що можна оптимізувати динаміку машини, збільшити потужність її мотора, не вдаючись при цьому до будь-якої переробки ДВС, а просто «покопавшись» за допомогою БК в ЕБУ двигуна. В даному випадку потрібно дізнатися, як перепрошити бортовий комп’ютер автомобіля, щоб зробити свого чотириколісного друга більш динамічним і активним.

Грамотна перепрошивка комп'ютера гарантовано призведе до наступних позитивних результатів:

  • максимальна швидкість збільшиться;
  • мотор буде функціонувати більш «еластично»;
  • «загальмованість» автоматичної КП повністю зникне, а при перемиканні передач ви не будете фіксувати ніяких ривків;
  • тяга порадує водія унікальною плавністю;
  • трохи зменшиться витрата палива;
  • до 15 відсотків збільшиться крутний момент.

А головне – комфорт керування транспортним засобом підвищиться в рази. Ви відчуєте це відразу ж після перепрошивки комп’ютера (за умови, що вона зроблена абсолютно правильно).

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.  ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГУ МОЖНА ТУТ: