Встановлення мультимедіа систем

Якщо Ви любите слухати музику на якісній апаратурі, а ваша штатна акустична система в автомобілі залишає бажати кращого, звертайтеся в компанію «Lexservice» і наші досвідчені установники професійно встановлять Вам акустичну систему.

Професійне встановлення автозвуку – один з основних напрямків діяльності компанії «Lexservice». Більше 8 років досвіду в області встановлення акустичних систем для авто дозволяє запропонувати клієнту вже готові рішення для більшості популярних марок автомобілів.

Ми пропонуємо тільки кращі рішення, які своїм звучанням задовольнять навіть найвибагливіших меломанів.

Монтаж і настройка акустичної системи в нашій компанії відбувається наступним чином:

 • Наші фахівці підбирають професійне обладнання з урахуванням побажань клієнта.
 • На наступному етапі здійснюється професійний монтаж вібро-і шумоізоляції.
 • Далі відбувається вибір ідеального місця для встановлення компонентів акустичної системи і прокладка кабелів.
 • На останньому етапі ми монтуємо магнітолу, динаміки, сабвуфер і інші компоненти системи.
 • Завершальний етап: перевірка і базове налаштування.

Особливості встановлення

Автомагнітоли бувають 2 типів: 1Din і 2Din.

Однодінові магнітоли – це всім звичні СD-МР3 ресивери, які встановлюються в будь-яке авто.

Дводінові автомагнітоли – повноцінна мультимедійна система, в якій встановлено великий сенсорний екран, можливість дивитися DVD, до неї можна підключити камеру заднього виду, навігатор і так далі.

Підключення даних типів автомагнітол відбувається по-різному. Встановлення автомагнітол різних типів в більшості випадків вимагає наявності спеціальної перехідної рамки, яка закриває технологічні щілини що утворюються в поцесі монтажу. Це пов’язано з тим, що в кожному авто штатна магнітола має «свій розмір», який може значно відрізнятися від стандартів 1 дін і 2 дін. Штатні пристрої в авто можуть мати розмір і 1.5, і 1.8., А також є відмінності за формою: закруглені, овальні, у вигляді трапеції і т.п.

В встановленніі автомагнітоли є один важливий нюанс. Автомобілі (в основному, автовиробників США і Німеччини) ставлять в якості штатних 2-омні динаміки. Ця акустична система ні в якому разі не повинна підключатися до сучасної автомагнітоли, так як сучасні магнітоли підтримують навантаження тільки в 4 Ом. Якщо їх підключити, то система буде працювати на «перевантаженні», це призведе до її виходу з ладу. І в цьому випадку доведеться замінювати всю акустику.

Встановлення акустичних систем

Грамотно підібрати компоненти для аудіосистеми – завдання не з легких. На цьому шлях до якісного автомобільного звуку тільки починається, оскільки обрані компоненти необхідно ще й правильно монтувати.

Компоненти акустичної системи авто

Наведемо не повний перелік складових елементів автомобільної акустики:

 • мідбаси – динаміки, що відповідають за низькі і середні частоти, розташовуються, найчастіше в нижній частині передніх дверей;
 • високочастотний динамік (твітери) – так звані «пищалки», невеликого розміру динаміки, ставляться у верхній частині дверей;
 • тилова акустика (опціонально) – колонки, розташовані, як зрозуміло з назви, в задній частині салону (як правило) за пасажирськими сидіннями під заднім склом, служать для доповнення звукової сцени, створення більш об’ємного звучання, озвучування місць задніх пасажирів, іноді сполучаються з сабвуфером ;
 • сабвуфер (опціонально) – відтворює низькочастотний звук, встановлюється, в основному, в багажнику;
 • магнітола – «голова» акустичної системи, виконує завдання носія інформації, управління треками (відтворення, перемикання, перемотування, пауза і т. д.);
 • підсилювач (опціонально) – простими словами, пристрій, який збільшує гучність сигналу, знижуючи навантаження на підключені до нього динаміки, покращує якість звучання, знижує спотворення і «хрипи»;
 • звуковий процесор (опціонально) – пристрій, вирівнюючий і покращуючий звукову сцену для водія та інших слухачів, усуває затримки в звуці і різницю в гучності.

Особливості встановлення

Найголовніші аспекти, які повинні враховуватися при монтажі автоакустики: звукова сцена, шумо- і віброізоляція, настройка частот і якість звучання.

Звукова сцена – сукупне звучання всіх динаміків в авто з точки зору слухача, що залежить від геометричного розташування цих компонентів в салоні авто. Простіше кажучи: розташувавши всі динаміки певним чином в салоні авто, ми отримаємо одне звучання, а перемістивши хоча б один динамік трохи в сторону, отримаємо зовсім інше звучання. Ідеально вибудувана звукова сцена: всі частоти звучать гармонійно, не заглушуючи один одного, немає затримок і різниці в гучності зліва і справа, слухач відчуває себе «в центрі звучання».

Шумо- і віброізоляція – панелі, в які встановлюються динаміки, не повинні скрипіти і вібрувати. Для цього застосовуються різні матеріали.

Всі ці особливості заслуговують цілої книги. Напевно, багатьом стане зрозуміло, що встановлення акустики – робота, яку слід доручити професіоналові.

«LEXSERVICE» – це 100% якісна установка акустики в авто в Києві.

Ми не тільки майстерно встановимо магнітолу в будь-який автомобіль, але і дамо поради щодо підбору та експлуатації, а найголовніше професійно налаштуємо акустичну систему.

Життєве кредо майстрів нашої компанії: «Тільки якісна робота, тільки задоволений клієнт». Для того щоб отримати по-справжньому хороший звук, ми максимально ретельно підходимо до підбору кожного компонента майбутньої аудіосистеми і взаємодії їх між собою. Ми як ніхто знаємо, яке готове рішення підійде саме для Вашого автомобіля.

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.  ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГУ МОЖНА ТУТ: