Автоелектрика

Автоелектрика-одне з головних напрямків діяльності компанії «Lexservice». Наші автоелектрики проводять ремонт електрообладнання автомобілів незалежно від їх марки, моделі та року випуску.

Основні причини неполадок автоелектрики

  • порушення цілісності ланцюга або збої в роботі мікросхеми всередині окремого електроприладу авто;
  • поганий контакт зовнішньої проводки, що тягне за собою збої в роботі електрообладнання;
  • обрив проводки;
  • коротке замикання;
  • несправність датчиків – на підставі їх перекручених або навіть відсутніх показань електрообладнання починає працювати неправильно.

Пошук таких поломок – досить трудомістка, в плані часових і фізичних витрат, робота. До того ж, якісний ремонт електрики автомобіля під силу тільки справжньому професіоналу. Це обумовлено постійним розвитком сучасних технологій, встежити за якими може не кожен, а так само необхідністю наявності сучасного дорогого обладнання і регулярного вдосконалення своїх професійних навичок.
Ми маємо в своєму розпорядженні все необхідне сучасне обладнання. Саме тому ремонт автоелектрики є однією з найбільш затребуваних послуг в нашій компанії.

Наші переваги

Діагностика та ремонт електрообладнання автомобіля в Києві нашими фахівцями буде здійснена на найвищому рівні. Все тому, що:

Досвід

Великий досвід усунення складних несправностей автоелектрики

Гарантія

Гарантія на виконану роботу

Доступна вартість

Адекватна вартість діагностики і ремонту

Якість і швидкість

Робимо все не тільки якісно, але і швидко

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Сучасне обладнання

Новітнє сучасне діагностичне обладнання

Що входить в послуги автоелектрика

Команда наших автоелектриків вже протягом тривалого часу успішно проводить наступні види робіт:

  • діагностування несправностей електричних і електронних систем автомобіля;
  • ремонт електропроводки автомобіля і електронних блоків управління;
  • встановлення додаткового обладнання.

Ми надаємо гарантію на всі види робіт по ремонту електрики автомобіля!

Для того щоб стати нашим клієнтом, вам досить просто подзвонити за телефонами: (095) 227-27-07; (096) 227-27-07

Наш фахівець вислухає вашу проблему і запише на прийом до автоелектрика, який в найкоротші терміни виявить і усуне несправність в електричній системі вашого автомобіля.

Комп'ютерна діагностика

Коли мова йде про здоров’я, всім зрозуміло, що таке діагностика і для чого вона потрібна. Відносно автомобілів майже те ж саме: діагностика автомобіля – це тестування його різних систем і робочих механізмів, виявлення несправностей і складання діагностичної карти. Технологія діагностики автомобіля залежить від вузла що перевіряється, наприклад, діагностика ходової частини автомобіля буває як самостійна, так і з допомогою спеціального обладнання. А зробити діагностику автомобіля в частині його електронних систем управління без комп’ютера неможливо.

Діагностика автомобіля відноситься до профілактичних методів, її завдання – вчасно запобігти серйозній поломкі, заощадити автовласникові гроші на серйозний ремонт і вберегти його від аварій на дорозі.

Комп’ютерна діагностика автомобіля дає можливість найбільш повно оцінити стан автомобіля і виявити несправності основних вузлів і агрегатів. По суті, це огляд всіх електронних систем автомобіля і датчиків з допомогою сучасного устаткування і спеціальних програм для діагностики автомобілів.

Комп’ютерна діагностика автомобіля, наприклад електронних систем, можлива тільки при наявності спеціальних сканерів, в процесі її проведення здійснюється вимір і порівняння з еталонними значеннями різних робочих параметрів автомобіля.

Якщо ви хочете зробити комплексну діагностику автомобіля в Києві – звертайтеся в компанію «Lexservice». Ми проводимо повне обстеження автомобіля, зокрема на мультимарочному сканері Launch X-431 з використанням спеціального програмного забезпечення. Це виключає людський фактор і помилки, з ним пов’язані.

Наші майстри-професіонали в своїй справі!

Замовте зворотній дзвінок або зателефонуйте за тел. +38(096) 227-27-07, +38(095) 227-27-07 щоб отримати більш детальну інформацію.  ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГУ МОЖНА ТУТ: